Profesionálne kufríky na náradie L-BOXX

L-BOXX SPÁJA ZNAČKY

Jeden systém pre všetko

Plastový kufor L-BOXX je v súčasnosti obalom pre viac ako 170 svetovo známych výrobcov náradia, meracej techniky a spojovacieho materiálu.

Čo to pre vás znamená?

To, že L- BOXX nie je len kufor, ale je aj komplexným systémom uloženia pre remeselníkov, ktorý v sebe skrýva pridanú hodnotu pri prevoze v automobile.

 

L-Boxx od rôznych výrobcov sa môžu stať tým pravým pomocníkom pre splnenie každodenných úloh remeselníka, keďže ho môže jednoducho a bezpečne ,, zakliknúť ,, do regálového systému SORTIMO a kľudne vyraziť na cestu k zákazníkovi alebo domov. Namiesto divokého zbierania rôznych kufrov a krabičiek môžete mať jednotný plne kompatibilný systém pre maximálne jednoduchú obsluhu a manipuláciu. Medzi aktuálne vychytávky patrí termoizolačná výplň pre uskladnenie stavebných hmôt v zimných mesiacoch alebo prehľadné uloženie náradia v penovej výplni.

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Pozrite si naživo zariadené vozidlo. U nás alebo priamo vo vašej prevádzke.
ZISTIŤ VIAC

 

L-Boxx systém je ideálnou stavebnicou pre profesionálov, ktorá ponúka nespočetné množstvo kombinácií a zároveň premyslenú kompatibilitu. A na koniec si všetko bezpečne nájdete na mieste vo svojom aute.

 

Vybrané L-BOXX produkty

  • Akumulátorový skrutkovač FLEX v L-BOXX kufríku

    266,80 €
  • 1100-02 GEDORE náradie v kufríku L-BOXX

  • 1100-004 GEDORE náradie v kufríku L-BOXX 136

    274,80 €

 

       

 

PREPRAVUJTE SVOJ NÁKLAD VŽDY BEZPEČNE?

Zistite viac o možnostiach zariadenia servisných vozidiel v regálových systémoch SORTIMO
ZISTIŤ VIAC