Zariadenie servisných vozidiel


SR5

objavte novú generáciu regálového systému SR5

VIAC INFO

GLOBELYST

Úložný systém, ktorý prinesie poriadok do vášho úžitkového vozidla

VIAC INFO

WORKMO

Flexibilný systém zariadenia v úžitkovom vozidle i v dielni zároveň

VIAC INFO

PODLAHA A OBLOŽENIE

Základom pre bežnú prepravu nákladu je plávajúca podklaha a obloženie

VIAC INFO

NADSTAVBY VALNÍKOV

Nové možnosti zariadenia valníkov a pick-upov

VIAC INFO

FLEX RACK

Jednoduché sklopné police pre variabilné možnosti prepravy

VIAC INFO

UPEVNENIE NÁKLADU

Jednoduché úchopné oká, ktorými upevníte náklad a preprava je bezpečná

VIAC INFO

STREŠNÉ SYSTÉMY

Široký sortiment strešných nosičov, rebríkov a systémov

VIAC INFO

SORTIMENT KUFRÍKOV

Široký sortiment stohovateľných boxov a kufríkov, ktoré zapadajú do vášho vozidla

VIAC INFO

PRÍSLUŠENSTVO PRE VOZIDLÁ

široký sortiment príslušenstva pre zariadené vozidlá

VIAC INFO

SAFE CLAMP

Revolučné upínanie rebríkov na strešné nosiče

VIAC INFO

ZÁMOK UFO3

Dodatočné uzamykanie vozidiel

VIAC INFO

SORTIMO – s dobrým pocitom za chrbtom

Drobné súčiastky a náradie sú vo Vašom zariadení automobilu bezpečne uložené a napriek tomu Vám zostáva ešte veľký priestor pre prístroje a neskladný náklad. Priestor, ktorý ste predtým nemali. Regálové systémy SORTIMO  zabránia tomu, aby upevnený náklad pri havárii ohrozil život posádky automobilu. Sortimo neustále vykonáva Crash testy pre bezpečnú prevádzku. Stavebnicový systém sa dá navrhnúťa poskladať pre každý typ automobilu, každé zameranie a požiadavku.Sortimo od svojich začiatkov spolupracuje s výrobcami automobilova vyvíja spoločné koncepcie a rôzne varianty zariadenia pre remeslo a servis. Riešenia zariadení sú prispôsobenépre všetky druhy automobilov. Dokonca vaše servisné vozidlo môžete byť zahrnuté do leasingu.

 

Nábytok do vozidla pre každý typ automobilu

sortimo spolupracuje s každým výrobcom áut, preto sme schopní zariadiť každú značku automobilu a každý typový model značky. Dnes už nie je problémom ani zariaďovanie všetkých typov pick-upov, valníkov a vanov

Nábytok do vozidla pre každé remeslo a zameranie

Navrhneme vám do detailu prepracované riešenie zariadenia automobilu. Pri praktických rozhovoroch s remeselníkmi sme vyvinuli riešenia, ktoré presne vystihujú to čo si Vaša práca vyžaduje.

 

Inštalatér, plynár, vodár a kúrenár

Náradie a montážne diely majú svoje pevné miesto. Všetko je bezpečne a prehľadne uložené a hlavne vždy po ruke. Na hľadanie v automobile môžete zabudnúť a kľudne prenechať vašej “milej“ konkurencii. Plynové fľaše vo vašom automobile sú prostredníctvom upínacích líšta pásov s račňou perfektne upnuté, zabezpečené a hneď použiteľné. Pri prevoze všetkých druhov plynov zabezpečí permanentné odvetranie vo vašom automobile SORTIMO strešný a podlahový vetrák, tým nehrozí prípadné vznietenie prevážaných plynov. Pri ťažkej práci Vám bude určite vyhovovať sklopná doska so zverákom. Náradie v kufroch rôznych veľkostí jednoducho a prehľadne zaistíte pohyblivým excentrom.

 

Elektrikár

Bezpečný a prehľadný transport neónových svietidiel, rozvodných trubiek,káblov, rôzneho drobného inštalačného materiálu a náradia vo Vašom pracovnom automobile predstavuje často krát výzvu.V spolupráci s vami – elektrikármi, ľuďmi z terénu SORTIMO vyvinulo nové úložné komponenty vo svojom výrobnom programe,ktorými trafili klinec po hlavičke – a tým optimálne vyriešili pre elektrikársky odbor typické každodenné požiadavky na uloženie materiálu v servisnom automobile. So zariadením Sortimo takisto nájdete priestor pre váš rebrík, kufrík s náradím alebo kufor s príklepovou vŕtačkou.

Klimatizácie a kúrenie

Tak ako sa starajú klimatizéri a kurenári o príjemný klímu na pracovisku alebo v domácnosti, tak sa my staráme o príjemnú pracovnú atmosféru vo vašom pracovisku na kolesách našim regálovým systémom. Citlivé meracie a pracovné pomôcky budú vždy prehľadne uložené a prepravované na potrebné miesto. Drobný materiál bude vždy pripravený k použitiu a tiež robustné predmety si vždy nájdu svoje pevné miesto. Pre flaše s chladivom máme pre vás pripravený špeciálny regál v ktorom ich môžete jednoducho uložiť a upínacími pásmi bezpečne zaistiť. Dokonca aj pri maximálnom brzdení zostanú na svojom mieste. Variabilné zaistenie kufrov rôznych veľkostí umožní ich jednoduché zaistenie a prepravu. Taktiež náš odvetrávací systém ložnej plochy sa stará o výmenu vzduchu v ňom a tým prispieva k vyššej bezpečnosti. A tak hľadanie náradia a materiálu môžete pokojne prenechať konkurencii. Pozrite si ukážku realizácie regálových systémov v úžitkovom vozidle na motnáž a servis klimatizácie a vzduchotechniky.

  

 

VYPRACUJEME VÁM NÁVRH A CENOVÚ PONUKU ZADARMO

Pozrite si naživo zariadené vozidlo u nás alebo priamo vo vašej prevádzke uvidíte, aké sú možnosti a výhody pre vaše podnikanie
ZISTIŤ VIAC

KATALÓG ZARIADENIA SERVISNÝCH VOZIDIEL

Pozrite si aktuálny online katalóg zariadenia úžitkových vozidiel a strešných nosičov SORTIMO.
STIAHNUŤ

NOVINKY A SKÚSENOSTI SORTIMO

Prečítajte si články o novinkách, praktických riešeniach a spôsoboch zariaďovania vozidiel.
STIAHNUŤ

Klampiar

Dve rôzne zákazky nikdy nie sú rovnaké. Každá zakázka je novou výzvou a vyžaduje rozhodnutia na ktorých záleží jej úspech. Práve preto SORTIMO podporuje vaše profesionálne vystupovanie u zákazníka a svojimi riešeniami zariadenia automobilu zvyšuje aj efektivitu vašej práce. Po konzultácii s remeselníkmi z vášho odboru a po zvážení ich požiadaviek sme navrhli zariadenie automobilu s dlhými odkladacími regálmi pre prevoz rúr a odkvapových žlabov, sklápací zverák pre ťažšiu prácu alebo aj profesionálny strešný nosič na úžitkové vozidlo pre rebríky a potrebný materiál.

Stolár

   

Stavebníctvo

 

PREJDITE NA STRÁNKU SORTIMO

Preskúmajte našu webovú stránku ktorá sa venuje zariadeniu vozidiel
PREJSŤ