Aby bola dielňa stále s vami

Nový koncept zariadenia úžitkových vozidiel WorkMo vám zabezpečí, že už nemusíte kontrolovať, či máte všetko potrebné náradie naložené v automobile. Sortimo vynašlo multifunkčný systém WorkMo, ktorý je použiteľný v dielni, ľahko prepraviteľný vo vozidle alebo mobilnej dielni a umožňuje vám postaviť si pracovnú stanicu kdekoľvek.

Jednoducho skrinky z dielne nakliknete do mobilnej dielne a presuniete sa k zákazníkovi. U zákazníka si skrinky vyložíte na prepravný pojazd, v prípade potreby si rýchlo postavíte pracovný stôl a pracujete ako vo vašej dielni. Už nemusíte pracovať „na kolene“.

  • Prehľad

WorkMo sa skladá z prenosných modulov na skladovanie náradia, ktoré sú spojené medzi sebou pomocou praktického spojovacieho patentu. WorkMo moduly môžu byť vybavené zásuvkami, policami alebo L-BOXX kuframi. Systém bude mobilný a je možné ho rozložiť na prenosné jednotky pri nakladaní, preprave a jednoducho zložiť na mieste určenia.

  • Preprava

Prostredníctvom pojazdu sú komponenty rýchlo, bezpečne a prehľadne prepraviteľné z dielne do vozidla a z vozidla na stavenisko. WorkMo modul je možné upevniť do automobilu rýchlo prostredníctvom originálnych upínacích ôk. Na stavenisku sú jednotlivé WorkMo moduly rýchlo zostaviteľné na praktické pracovisko.

  • Prispôsobené pre Vašu prácu

Pri stavbe WorkMo modulov je praktické vybaviť si ich širokým príslušenstvom držiakov, úchytov, 230V zásuvkami a upínacími patentami, ktoré budú nápomocné pri náročnej práci a vytvoria funkčný pracovný priestor.

  • WorkMo v osobnom aute

Možnosť využitia WorkMo modulov je aj v osobnom automobile, ktorý je možné zmeniť jednoduchým úkonom na rodinné auto pre voľný čas.

Zariaďte si servisné vozidlo systémom WorkMo a dieľňu si postavíte kdekoľvek.

WorkMo sa skladá z prenosných modulov na skladovanie náradia, ktoré sú spojené medzi sebou prostredníctvom praktického spojovacieho patentu. WorkMo moduly môžu byť vybavené zásuvkami, policami alebo L-BOXX kuframi. Systém bude mobilný a je možné ho rozložiť na prenosné jednotky pri nakladaní, prepravu a jednoducho zložiť na mieste určenia.

zariadiť
naložiť
prepraviť
vyložiť
pracovať

Vhodné na prepravu aj v osobnom automobile

SORTIMO WorkMo nájde svoje využitie aj v osobnom automobile, ktoré je možné zmeniť jednoduchým úkonom na rodinné auto pre voľný čas.

Systém WorkMo je možné veľmi rýchlo a jednoducho intergrovať do kufra vášho osobného automobilu. Či už ste obchodný zástupca alebo servisný technik, vaše náradie a materiál je vždy uložené čisto, bezpečne a prehľadne v moduloch. Rovnako rýchlo ich systém vyložíte a používate vaše vozidlo pre súkromné účely. Moduly WorkMo sú zaistené integrovanými upínacími okami vo vozidle.

  •  BEZPEČNÁ PREPRAVA NÁRADIA, MATERIÁLU A SÚČIASTOK
  •  RÝCHLA A JEDNODUCHÁ INTEGRÁCIA DO VOZIDLA
  •  NEOVPLYVŇUJE SÚKROMNÉ UŽÍVANIE VOZIDLA

Využitie mobilnej pracovnej dielni WORKMO v stolárskej dielni

   

 

KATALÓG SORTIMO 2021

Prelistujte si aktuálny katalóg zariadenia úžitkových vozidiel SORTIMO.

STIAHNUŤ