Prečo investovať do regálového systému SORTIMO Globelyst?

Regálový systém SORTIMO Globelyst prinesie do vášho úžitkového vozidla poriadok a zefektívni vašu prácu. SORTIMO Globelyst zníži čas strávený hľadaním materiálu a súčiastok. Vďaka množstvu špeciálnych systémov, zariadenie servisných a úžitkových vozidiel SORTIMO zefektívny prácu v každom odvetví podnikania. Regálový systém Globelyst je vysoko odolný a kvalitný vďaka kombinácii použitých materiálov.

  • OVERENÁ KVALITA SORTIMO

Špeciálna kombinácia použitia vysokopevnej ocele, ľahkého hliníku a robustného plastu je zárukou vysokej odolnosti regálových systémov SORTIMO Globelyst. Všetky skelety zásuviek a vane vyrobené z vysokopevnej ocele sú práškovo povlakované, aby boli odolné voči korózii. Regálové systémy SORTIMO Globelyst jú vyrobené v Nemecku.

  • TESTOVANÉ CRASH TESTAMI

Záleží nám na vašej bezpečnosti. Všetky regálové systéme SORTIMO Globelyst sú pravidelne podrobované crash testom. Vystavujeme ich čelnému nárazu do steny. Pozrieť si to môžete tu.

  • NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI S PRÍSLUŠENSTVOM SORTIMO

Zariadenie úžitkových vozidiel SORTIMO Globelyst je kompatibilné so širokou paletou príslušenstva. Vďaka tomu vám prispôsobíme servisné alebo úžitkové vozidlo na mieru vašim individuálnym potrebám.

  • INDIVIDUÁLNE RIEŠENIE NA MIERU

Regálové systémy SORTIMO Globelyst sú výnimočné svojou flexibilitou. Vďaka tomu vám navrhneme a poskladáme zostavu, ktorá bude spĺňať vaše individuálne potreby. Všetky komponenty systému Globelyst je možné kombinovať bez obmedzenia.

  • NEKONEČNÉ MOŽNOSTI PRISPÔSOBENIA PRE VAŠE PODNIKANIA

PRINESTE USPORIADANIE A PORIADOK DO SVOJEJ MOBILNEJ DIEĽNE

Zistite viac o označovaní prostredníctvom štítkov v regálových systémoch SORTIMO
ZISTIŤ VIAC

KATALÓG ZARIADENIA SERVISNÝCH VOZIDIEL

Pozrite si aktuálny online katalóg zariadenia úžitkových vozidiel a strešných nosičov SORTIMO.
STIAHNUŤ