5. GENERÁCIA ZARIADENÍ SERVISNÝCH VOZIDIEL

 

SORTIMO opäť potvrdzuje svoje postavenie lídra v zariaďovaní servisných vozidiel. Začiatkom roka 2019 prichádza s úplne novým regálovým systémom zameraným hlavne na perfektnú, detailnú organizáciu a maximálne využitie priestoru v úžitkových automobiloch.

 

Sofistikované riešenie do posledného detailu

 

Nové zariadenie SR5 je optimalizované pre vaše pracovné postupy oveľa cielenejšie a efektívnejšie.

 

Policový systém bol navrhnutý tak, aby umožňoval okamžitý prístup k potrebným nástrojom a umožnil, aby sa náklad skladoval prehľadne a dobre štruktúrovaným spôsobom. Zásuvky, skrinky a boxy, ako aj početné doplnky robia z SR5 dokonalého partnera pre každý sektor podnikania. Osvedčený systém zabezpečenia nákladu ProSafe, integrovaný v regáli dodávky, zaručuje maximálnu bezpečnosť pre cestujúcich a náklad.

Crashtesty, tradične vykonané na zariadení SR5,  potvrdili vysoký stupeň bezpečnosti a vhodnosť pre použitie v automobile.

 

Maximálne využitie ložného priestoru

Konfigurácia na mieru podľa potrieb

Označovanie a usporiadanie

Kompatibilita s ostatnými systémami

 

Maximálne využitie priestoru

Benefit: viac ložného priestoru

Maximálne využitie úložného priestoru v automobile zabezpečujú jedinečné bočné hliníkové profily v kombinácii SR-BOXX-ami, ktoré sú základom SR5 zariadenia a umožňujú dokonalé využitie celého ložného priestoru.

 

Využitie celého priestoru

Často nevyužitý priestor, plocha pod strechou nákladného priestoru,  je v plnom rozsahu využitá vďaka teraz hlbším policiam.

Väčší priestor na podlahe

Vďaka kompaktnému bočnému profilu má SR5 štíhly dizajn a poskytuje viac priestoru – najmä v oblasti nakladacej podlahy. Medzi rámami regálov je stále priestor pre europaletu, a to aj v najmenšej triede úžitkových vozidiel.

 

Flexibilné usporiadanie políc podľa obrysov vozidla

 

Poličky sú namontované do hĺbky k bočným profilom, systém sa dá jednoducho prispôsobiť obrysom vozidla a krytom kolies bez toho, aby sa stratil priestor.

 

      

 

Konfigurácia na mieru podľa potrieb

Benefit: regálový systém podľa vašich predstáv

 

Povedzte nám svoje osobné potreby pre regálový systém a my vám na základe dlhoročných skúseností, pomôžeme nájsť efektívnu a najlepšiu konfiguráciu. Naši odborníci vám radi nakonfigurujú váš regálový systém v dodávke. Neváhajte a dohodnite si stretnutie alebo predvedenie.

 

Ukážeme vám regálový systém naživo

Predvedieme vám naše predvádzacie vozidlo, aby ste videli, aké sú možnosti a výhody zariadenia servisného vozidla pre vaše podnikanie.

Poviete nám, čo potrebujete

Chceme vás spoznať bližšie. Poviete nám viac o vašom podnikaní, aby sme vedeli, aké auto si chcete dať zariadiť a na aký účel ho používate.

Navrhneme vám riešenie šité na mieru

Zadarmo vám vypracujeme návrh zariadenia úžitkového vozidla. Všetko prispôsobené na mieru tomu, ako využívate vozidlo.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Pozrite si naživo zariadené vozidlo, aby ste na vlastné oči videli, aké sú možnosti a výhody zariadenia servisného vozidla pre vaše podnikanie
ZISTIŤ VIAC

 

Plne kompatibilný systém

Benefit: integrovateľné partnerské produkty

 

Všetky komponenty používané v zariadenom vozidle Sortimo sú medzi sebou plne kompatiblné. Navyše sa Sortimo L-BOXX – spája značky a stal sa priemyselným štandardom pre množstvo výrobcov  náradia, nástrojov a súčiastok a otvoril svoj systém aj iným systémom kufrov.

 

SR5 – plne kompatibilný so SORTIMO

Všetko do seba zapadá! Inteligentný regálový systém dokonale zapadá do celého prostredia systému Sortimo a zaručuje úplnú kompatibilitu nad rámec systému, čo umožňuje prepravu kufríkov a BOXX bez prekážok a bezpečnú prepravu.

Kompatibilný s ProSafe upínacím systémom

Osvedčený systém zabezpečenia nákladu ProSafe umožňuje rýchle a profesionálne zabezpečenie prepravovaného nákladu. Je to jediný systém zabezpečenia nákladu, ktorý vždy funguje v pôvodných upevňovacích bodoch ľahkých úžitkových vozidiel, na jednotlivých upevňovacích bodoch podlahy i na stenových koľajničkách a je tiež integrovaný v systémoch regálov a strešných nosičov.

 

Priemyselný štandard boxov – Bosch, Flex, Gedore, Fischer

So systémov L-BOXXov si Sortimo stanovil priemyselný štandard, pretože ho používa ako sekundárne balenie mnoho popredných výrobcov náradia a súčiastok, napríklad BOSCH, Gedore, fischer atď. Každý L-BOXX rýchlo a bezpečne uložíte v akomkoľvek regáli SR5. Sortimo svoj systém otvoril aj ďalším výrobcom, takže napríklad boxy od spoločnosti Hilti sa tiež dajú ľahko zacvaknúť a prepravovať v systéme SORTIMO

 

POZNÁTE ZNAČKY KTORÉ SÚ DODÁVANÉ V L-BOXX KUFRÍKOCH?

Zistite viac o boxoch a kufrívkoch v regálových systémoch SORTIMO
ZISTIŤ VIAC

 

BOXXy a kufre od Sortimo sú ideálnym riešením pre bezpečnú a organizovanú prepravu nástrojov, strojov, malých komponentov a spotrebného materiálu. Môžu byť bezpečne a jednoducho integrované do políc regálového systému pomocou plastových sklíčok alebo MultiSlides. Stroje, nástroje a spotrebný materiál tak môžu byť vždy bezpečne a prehľadne prepravované z dielne na pracovisko.

 

Prehľadné označovanie a usporiadanie

Benefit: viac času

 

Organizovanie a poriadok zvyšuje produktivitu, vďaka regálovému systému SORTIMO znížite čas strávený hľadaním materiálu a súčiastok.

 

Organizácia a prehľadné usporiadanie

SR5 vás podporuje systematicky organizovať svoj nákladový priestor. Samotný rad komponentova, ako sú police s rôznymi deliacimi priečkami, boxami a zásobníkmi umožňuje organizované a bezpečné ukladanie pracovných materiálov.

Ideálna organizácia s farebnými štítkami

Štítky mySortimo vám umožňujú označovať každý zásobník, každý box, každú poličku, zasuvku alebo rozdelenú jednotku zásuvky alebo police. Štítky sú v dispozícii v 6 rôznych farebných prevedeniach a poskytujú prehľad o ložnom priestore, aby sa vedel každý zamestnanec ľahko navigovať.

 

PRINESTE USPORIADANIE A PORIADOK DO SVOJEJ MOBILNEJ DIEĽNE

Zistite viac o označovaní prostredníctvom štítkov v regálových systémoch SORTIMO
ZISTIŤ VIAC

 

Penové vložky do zásuviek a BOXX-ov

Penové vložky do zásuviek a BOXX-ov poskytujú štrukúrovaný priestor pre vaše náradie. Prepravujú sa bezpečne, sú chránené pred oderom a ak niektorá časť chýba okamžite si to všimnete.

Vyberte si náradie, ktoré chcete mať vo vozíku a nakonfigurujte si zásuvky do peny. Budete mať vždy čisto a všetko poruke. Ušetríte množstvo času hľadaním náradia v zásuvkách, pretože všetko má svoje presné miesto. Konfigurácia peny je možná aj na vaše náradie.

 

 

CHCETE MAŤ VO VOZÍKOCH, ZÁSUVKÁCH A BOXOCH STÁLE PORIADOK A ČISTO?

Navrhneme vám usporiadanie vnútra penovej vložky akéhokoľvek regálového systému podľa vašich potrieb
ZISTIŤ VIAC