KEĎ SA PRESNOSŤ STANE VÁŠŇOU

 

Náš sortiment sme rozšírili o ďalšiu prémiovú značku. SOLA, špecializovaný výrobca meracej a značkovacej techniky, ponúka široký sortiment produktov: vodováhy, laserové meracie prístroje, meracie pásma, metre, značkovače, pravítka a uholníky.  Už viac ako 70 rokov vyrába tie najpresnejšie meradlá, poskytuje vysokokvalitné meracie prístroje pre stavebníctvo a priemysel.

Svetový líder v meracej technike SOLA prednedávnom digitalizoval viacero meracích prístrojov, vďaka čomu môžete dnes  pohodlne merať na svojom smartfóne cez bluetooth v aplikácii SOLA Measure. Je to geniálne riešenie! Výsledok merania máte hneď zdokumentovaný a viete ho vždy dostať tam, kde ho potrebujete.

Zďaleka to nie je jediná špecialita, určite stojí za zmienku PLANO 3D GREEN Laser s 360°technológiou, či samonivelačný rotačný laser EVO360 pre horizontálne a vertikálne použitie. SOLA sa však vyznačuje množstvom ďalších špecializovaných, presných a sofistikovaných meradiel, či značkovačov, ktoré vám naši obchodní zástupcovia radi predstavia osobne.

 

KATALÓG MERACIA TECHNIKA SOLA 2021

Stiahnite si kompletný sortiment meracej techniky SOLA
STIAHNUŤ

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 39 – Jar / Leto 2022

ČÍTAŤ VIAC

 


Vybrané produkty SOLA

 • Samonivelačný laser SOLA

  434,43 €
 • Meracie pásmo SOLA

  37,90 €45,66 €
 • Laserový diaľkomer SOLA

  53,96 €64,66 €
 • Digitálna vodováha SOLA – GO SMART

  53,9 €63,05 €