Nový rad brúsok FEIN CCG

FEIN zvyšuje životnosť uhlových brúsok o 60%.

Nové uhlové brúsky CCg s bez uhlíkov s plne zaizolovaným motorom stanovujú nové štandardy v oblasti bezpečnosti a životnosti. Životnosť uhlovej brúsky zvyšuje odizolovaná elektronika motora s ochranou proti prachu, čo poskytuje menej opotrebiteľných dielov, menej servisných intervalov a nižšie náklady na údržbu.

Výkonné brúsky – bez kompromisov.

Je to už 115 rokov, čo FEIN vyvinul prvú prenosnú ručnú elektrickú brúsku. Od toho času FEIN vždy prichádzal s rôznymi inováciami a patentmi v segmente uhlových brúsok. Môžeme spomenúť medzi inými rýchlobrzdu alebo rýchloupínací systém QUICK IN. Dnes predstavujeme nový míľnik vo vývoji uhlových brúsok.

 

Jediná kompaktná uhlová brúska s úplne zapuzdreným motorom.

Od apríla 2023 FEIN uvádza na trh novú kompaktnú uhlovú brúsku CG 15 BL . Je prvá vo svojej triede s bezuhlíkovým a uzavretým motorom FEIN PowerDrive.

Mimoriadne účinný 1 500 wattový motor má nominálnu spotrebu o 200 wattov nižšiu a je stále efektívnejší ako 1 700 wattový univerzálny motor. Predovšetkým sa tým ušetria dodatočné náklady na energiu.

 

Zvýšenie životnosti o viac ako 60%

S novou, inovatívnou koncepciou motora  vytvára FEIN skutočnú pridanú hodnotu pre užívateľa a dosahuje zvýšenie životnosti o viac ako 60 percent. Integrovaná ochrana proti preťaženiu vás navyše upozorní pri práci na preťaženie pomocou blikajúcej LED diódy. Takto sa chráni stroj, čo vedie následne  k menšiemu počtu porúch. FEIN završuje koncepciu optimalizovaným vedením chladiaceho vzduchu a kontrolou teploty.

 

 

Dôležitou otázkou je aj bezpečnosť užívateľa, preto je nová uhlová brúska vybavená rozsiahlou ochranou užívateľa. Vďaka účinnej brzde (menej ako 2 sekundy), jemnému rozbehu, ochrane proti opätovnému spusteniu, kontrole spätného rázu a monitorovaniu zablokovania sa výrazne zvyšuje bezpečnosť práce.  Okrem toho má stroj najlepší pomer hmotnosti a výkonu s 2,2 kilogramami a výstupným výkonom 1 050 wattov. Ide o výrazne vyššiu úroveň účinnosti v porovnaní s uhlovými brúskami s nominálnym príkonom 1 700 wattov.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE FEIN.

Využite naše 30 ročné skúsenosti s opracovaním povrchov a dohodnite si predvedenie priamo u vás. Pomôžeme vám násť správne riešenie.
VIAC INFO

 

Rodina brúsok CCG FEIN

 

Sortiment brúsok FEIN stanovuje nové štandardy v oblasti bezpečnosti a životnosti. Pre každú aplikáciu a výzvu je vhodné niečo iné. Či už ide o uhlové brúsky, priame brúsky alebo brúsky na spracovanie nehrdzavejúcej ocele, s radom brúsok FEIN majú zákazníci vždy po ruke ten správny stroj. Od apríla budú akumulátorové uhlové brúsky FEIN dostupné aj s novou akumulátorovou technológiou AMP Share. Špičková kvalita sa spája s neprekonateľnou technológiou batérie. Akumulátorové uhlové brúsky FEIN ponúkajú rovnaký výkon ako porovnateľné sieťové uhlové brúsky. Vďaka batérii AMP Share rozvinie CCG 18 svoj plný výkonový potenciál. Pre presné výsledky a dlhé doby chodu môžu užívatelia flexibilne nastaviť vhodnú rýchlosť pre rôzne abrazíva a opracovávané materiály.

 

  

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 41 – Jar / Leto 2023

ČÍTAŤ VIAC

 

Nakúpte protukty FEIN

  • Akumulátorový prestrihovač FEIN ABLK AMPSHARE

  • Magnetický zverák FEIN VERSAMAG

  • FEIN Multimaster FMM 300 START