NOVINKY FEIN sľubujúce bezkonkurenčný výkon

 

NOVINKY FEIN sľubujúce bezkonkurenčný výkon

 

V dnešnej dobe, keď rýchlosť a efektivita sú kľúčovými faktormi pri práci, je dôležité mať spoľahlivé náradie, ktoré zvláda množstvo úloh s minimálnym úsilím. FEIN práve preto prichádza s revolučnými novinkami, ktoré prinášajú multifunkčnosť a výkon vo všetkých aspektoch.

 

All in one – Skrutkovač pre 11 aplikácií v jednom

 

FEIN ASCM 18-4 QM(P) AS nie je len ďalším vŕtacím skrutkovačom. Je to multifunkčný nástroj, ktorý dokáže nahradiť až 8 špecializovaných strojov ako sú napríklad závitorezy, vŕtačky do rohu, skrutkovače do rohu a skrutkovače do kovu a na suché stavby. Zvláda až 11 rôznych aplikácií, vrátane vŕtania, jadrového vŕtania, rezania závitov, skrutkovania , zahlbovania, a to aj v stiesnených a ťažko prístupných priestoroch. Jeho široký sortiment príslušenstva – 13 rôznych rýchloupínacích hláv QuickIN – umožňuje rozmanité použitie v spracovaní kovu a dreva.

 

 

Revolučný vŕtací skrutkovač pre profesionálov FEIN ASCM 18-4 QM(P)

 

S plne kovovým 4-stupňovým prevodovým mechanizmom až do 4000 otáčok za minútu ponúka FEIN ASCM 18-4 QM(P) AS dvojnásobný pracovný výkon v porovnaní s tradičnými 2-stupňovými vŕtačkami. Jeho ergonomický dizajn s vyváženým ťažiskom priamo v strede rukoväte zabezpečuje pohodlnú manipuláciu aj pri dlhodobom používaní. S teleskopickou rukoväťou dlhou až 40 cm je vŕtací skrutkovač možné ľahko ovládať aj pri vysokých krútiacich momentoch.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Využite naše 30 ročné skúsenosti s profesionálnym náradím a dohodnite si testovanie priamo u vás. Pomôžeme vám násť to správne riešenie.
VIAC INFO

 

Rozšírené rýchloupínacie QuickIN príslušenstvo pre skrutkovače

Nový vŕtací skrutkovač dopĺňa séria špeciálneho príslušenstva, ktoré rozširuje možnosti použitia strojov jednoduchou výmenou hlavíc. Napríklad automatický závitový adaptér umožňuje rýchle a presné závitovanie až do veľkosti M14, hĺbkový doraz, ktorý zabezpečuje, že každá skrutka je usadená presne do rovnakej hĺbky, či ďalšie nové QuickIN príslušenstvo, ktoré umožňuje pracovať s ručnými dierovými pílkami alebo jadrovými vrtákmi.

 

 

Revolúcia 3 v 1  FEIN VARIO rázové uťahováky

V lete sa budeme môcť tešiť aj na inováciu rázových uťahovákov. Nové rázové uťahováky FEIN budú vybavené VARIO systémom, vďaka ktorému rázové uťahováky budú s príslušenstvom FEIN VARIO umožňovať vŕtanie, zahlbovanie a závitovanie s jedným strojom. S modelom FEIN ASCD 18-300 W2 AS bude možné v budúcnosti uťahovať, zahlbovať a dokonca aj rezať závity až do veľkosti M18. Silnejší model FEIN ASCD 18-1000 W34 umožní tento proces až do veľkosti M30.

 

SŤIAHNITE SI AKCIOVÝ KATALÓG

Stiahnite si najnovšie vydanie akcie Best of FLEX a zistite viac o náradí FLEX
STIAHNUŤ

 

Nové príslušenstvo pre magnetický zverák FEIN VersaMAG

Prísľubom pri predstavení minuloročnej novinky – magnetického zveráku – bolo aj rozširovanie sortimentu pre rôzne aplikácie a tak FEIN prináša tentokrát nové príslušenstvo pre citlivé diely. Ideálny doplnok pre prácu s nerezovými a inými dielmi sú hliníkové ochranné čeľuste, ktoré ušetria čas na následnú úpravu, zabraňujú chveniu a posúvaniu sa dielov.

 

 

Nová úroveň výkonu v pílových strojoch

Ďalšia novinka F- Iron Cut 57AS predstavuje novú úroveň výkonu v revolučných pílových strojoch. Nová akumulátorová píla F-IRON Cut 57 AS zastavuje dych svojou schopnosťou kombinovať nízku hmotnosť, kompaktnosť a vysoký výkon. S úberom materiálu až o 50 percent vyšším než u konkurenčných strojov sa jedná o prvotriednu voľbu v oblasti ručných pílových strojov. S hmotnosťou len 3 kilogramy, je F-IRON Cut 57 AS ľahký a ľahko ovládateľný. Vďaka batérii AmpShare ProCORE je možné odpíliť až 30 metrov na jedno nabitie batérie. Píla zdoláva aj tie najnáročnejšie rezy s výkonným motorom, batériou ProCORE a pílovým kotúčom, ktoré sú dokonale zladené.

Tieto ale aj ďalšie novinky v sortimente pílenia FEIN, ktoré sa nezmestia do tohto vydania, ako šabľová píla ASAS 18-21 K AS, vhodná na hrubé rezy, demontážne práce a rezanie v rovine, alebo pásová píla ABAS 18-63 AS na presné rezy malých obrobkov nájdete na našich weboch ale môžete si ich samozrejme otestovať aj priamo vo vašej prevádzke alebo na našej výstave dni náradia.

 

Ako bolo prísľubom, v portfóliu FEIN je k dispozícii stále viac strojov s akumulátorom AMPShare, ktoré fungujú aj s akumulátormi BOSCH Professional 18V vyrobených od roku 2008. Vďaka moderne koncipovanej technológii článkov a inteligentnému riadeniu akumulátora dosahujú akumulátory o 87%viac výkonu ako konvenčné akumulátory a majú o 135% dlhšiu životnosť vďaka lepšiemu odovzdávaniu tepla. To znamená kratšie doby nabíjania, viac výkonu a menej rôznych akumulátorov a nabíjačiek – pre lepší prehľad a väčší poriadok na mieste použitia.

 

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 43 – Jar/ Leto 2024

ČÍTAŤ VIAC

 


Nakúpte produkty FEIN

  • AKUMULÁTOROVÁ PÁSOVÁ PÍLA NA HĹBKY REZU AŽ 63,5 MM ABAS 18-63 AS

  • KOMPAKTNÁ AKUMULÁTOROVÁ ŠABĽOVÁ PÍLA ASAS 18-21 K AS

  • KOMPAKTNÁ AKUMULÁTOROVÁ RUČNÁ KOTÚČOVÁ PÍLA NA KOV F-IRON CUT 57 AS

  • VersaMAG Magnetický zverák so šírkou čeľustí 100 mm

  • AKUMULÁTOROVÝ PRÍKLEPOVÝ SKRUTKOVAČ ASCD 18-1000 W34 AS

  • 4-RÝCHLOSTNÝ AKUMULÁTOROVÝ VŔTACÍ SKRUTKOVAČ ASCM 18 QSW AS