FEIN – špecialista na kov

 

Od roku 1895 spoločnosť FEIN  vyvíja elektrické náradie, ktoré sa vyznačuje najvyššou kvalitou, výkonom a nezničiteľnosťou.

 

Zrýchľuje a uľahčuje každodennú prácu. Naše skúsenosti s touto značkou už trvajú 25 rokov. Za tento čas sme uviedli na trh veľa obľúbených strojov, na ktoré nedáte dopustiť.

 

Veľkou pomocou pri správnom výbere a špecifikácii technológii je predvádzanie. Poďme sa teda pozrieť na to, kto a s čím teraz u FEIN predvádza. 

 

Odovzdávame naše dlhoročné skúsenosti získané pri práci s rôznymi aplikáciami a postupmi. Vo vašom prostredí na vašom materiály si môžete vyskúšať profesionálne elektrické a akumulátorové náradie.

 

 

ROZHOVOR SO STANISLAVOM ČIŽMÁROM, TECHNICKÝM PORADCOM FEIN

 

Dobrý deň pán Čižmár, ste novým predvádzacím technikom u FEIN, nie ste však nováčikom v náradí, aké sú vaše predošlé skúsenosti? Čo je vašou úlohou vo FEIN?  

SČ: Pred nástupom do spoločnosti FEIN som pracoval 5 rokov ako obchodný zástupca a zaoberal som sa priamym predajom v kovopriemysle, stavebníctve a vautodielňach. Nadobudol som tu skúsenosti so spotrebným tovarom, ručným náradím, elektro aj aku náradím. Teraz je mojou hlavnou úlohou predvádzať náradie FEIN priamo u zákazníkov a riešiť ich problémy vo výrobe a taktiež zefektívňovať samotnú výrobu. 

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia.
Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
PRIHLÁSIŤ SA

 

Za ten čas ste mali možnosť prejsť si celý sortiment náradia FEIN. Čo myslíte v čom je FEIN líder? Ako také predvádzanie prebieha? 

SČ: FEIN je odborníkom v oblastiach profesionálneho, extrémne spoľahlivého elektrického náradia. Lídrom je hlavne v povrchovej úprave ušľachtilej ocele akovovjednoznačne v korunkovom vŕtaní, brúsenía v priemyselnej sériovej montáži  Pri návšteve zákazníka sa pozriem ako prebieha výroba, v akom prostredí sa pracuje, aké stroje majú zaužívané.

Vypočujem si zamestnancov s akými každodennými problémami sa pri práci stretávajú a navrhnem vhodné riešenie problémov v samotnej výrobe. Stroje mám poruke v predvádzacom vozidle, takže si daný stroj vyskúšame priamo vo výrobe a pracovníci hneď vedia, čo je pre nich lepšie riešenie.  

 

           

 

Čím je vybavené predvádzacie vozidlo FEIN? Aké technológie, postupy opracovania viete predviesť? 

SČ: Vozidlo je bohato vybavené strojmi na spracovanie kovov, uhlovými, priamymi, pásovými brúskami, leštičkami, magnetickými vŕtačkami a celým radom akumulátorového programu. Nájdeme tu oscilačné náradie, špeciálne náradie na opracovanie nereze, či veľké pásové brúsky GRIT. 

Predvádzanie má zmysel všade, takmer každý zákazník si nájde ten svoj FEIN produkt, ktorý využije pri svojej práci, napríklad taký MultiMasternájde svoje využitie aj u vás v domácnosti.  

Ohlasy od zákazníkov sú priaznivéMnohým firmám sme schopní vyriešiť ich problémy a zefektívniť a urýchliť výrobu správne nastaveným riešením. ležité je aj zabezpečenie záručného a pozáručného servisu pre zákazníkov, ktoré zabezpečujete vy TECHNIA, spol. s r.o. ako najväčší slovenský distribútor značky FEIN. 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Vyskúšajte korunkové vŕtačky FEIN vo vlastnej prevádzke na materiáli, ktorý používate a objavte výkony pri extrémne ťažkých vrtoch
VIAC INFO