Základný rázový uťahovák pre každého remeselníka

 

Flex rozširuje svoj sortiment rázových uťahovákov, vďaka čomu pokryje celú škálu potrieb uťahovania a uvoľňovania skrutiek od 130 Nm až do 1650 Nm.  Malý, kompaktný, ¼“ uťahovák do 273 Nm, je základný stroj pre každého remeselníka  a nájde  uplatnenie pri uťahovaní najrozmaniteších spojov.

Rýchlejší aj výkonnejší rázový uťahovák ID 1/4“ 18-EC HD s novou funkciou pre uťahovanie skrutiek do dreva a tex skrutiek do ocele ocení každý, kto potrebuje rýchlo a správne dotiahnuť skrutky, matice, kotvy.  Vychytávkou je rýchla výmenu bitu jednou rukou vďaka tlačidlu na vyhodenie bitu.

 

    

 

Siláci pre priemysel a náročné aplikácie

 

Dve  ďalšie novinky ½“ uťahováky, jeden s doťahovacou  silou 750 Nm s robustnou hliníkovou hlavou a druhý,  s doťahovacou  silou  950 Nm predstavil FLEX len na nedávnej jesennej výstave Automechanika v Nemeckom FRANKFUKTE.

 

Rázový uťahovák IW ½ 750 Nm

 

je ideálny pre automobilový priemysel. Malý, krátky, a preto je dokonalým doplnkom k existujúcemu rázovému uťahováku triedy 250 Nm a vypĺňa  aplikačné medzery v automobilovom opravárenskom priemysle a dizajne vozidiel. Nesmieme však zabudnúť ani na výrobu  kovových konštrukcií, hál a stavieb, kde sa rázové uťahováky používajú vo fixačnej a kotviacej technike.

 

Rázový uťahovák IW ½ 950 Nm

 

s povoľovacou  silou 1550Nm, si nájde miesto v mnohých prípadoch uvoľňovania, kde sú skrutkové spoje skorodované alebo tuhé. V praxi si takéto prípady niekedy vyžadujú až trojnásobok sily, použitej na uťahovanie a 950 Nm často poskytne presne taký výkon, aký používateľ potrebuje.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE PROFESIONÁLNEHO NÁRADIA FLEX

Potrebujete otestovať náradie, či zariadenie s materiálmi, ktoré používate? Pomôžeme vám násť správne riešenie priamo vo vašej prevádzke.
VIAC INFO

 

Povolí aj tuhé a skorodované spoje

Vďaka variabilne voliteľnej rýchlosti alebo počtu úderov môžete prispôsobiť výkon požiadavkám aplikácie. Flex ako jediný na trhu prišiel s riešením keď hlavu prevodovky oddelil od rukoväte antivibračnými silentblokmi. Táto ergonomická konštrukcia výrazne znižuje vibrácie a umožňuje dlhšiu prácu s náradím bez únavy ale aj dokázateľne šetrí náradie a akumulátor, čím predlžuje jeho životnosť.

 

Všetky modely rázových uťahovákov sú dostupné v troch baleniach, samostatný stroj v kartóne, samostatný stroj v L-BOXXE alebo ako set s dvoma akumulátormi a nabíjačkou v L-BOXXE.

   

 

Novinka FLEX Akumulátory s terma-tech technológiou

Od októbra sú  dostupné už aj nové 18V 8,0 Ah akumulátory s novou terma-tech technológiou, ktorá absorbuje zahrievanie a tým zaisťuje o 75% vyšší výkon a 60 dlhší čas chodu.

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 40 – Jar / Leto 2022

ČÍTAŤ VIAC

 


Vybrané produkty FLEX

 • Brúska na stropy a steny FLEX ŽIRAFA

  826 €
 • Flexibilný hriadeľ FLEX FS 140 k leštičke PXE

  202,80 €
 • Akumulátorová leštička FLEX PXE 80 10,8-EC / 2,5 P set

  566 €
 • Akumulátorový skrutkovač FLEX v L-BOXX kufríku

  266,80 €