Fíbrové kotúče 3M Cubitron II

Fíbrové kotúče CubitronTM II

dokážu urobiť viac, ako ste si mysleli. Zabudnite na konvenčné brúsivá, brúste s revolučným brusivom 3M Cubitron II

 

Spoločnosť 3M líder vo vývoji a výrobe brusív predstavujeme fíbrové kotúče a brúsne pásy, ktoré obsahujú úplne nový brúsny super-minerál s názvom Cubitron II.
Brusivá s minerálom Cubitron II sú vyrobené s použitím revolučnej 3M technológie precízneho tvarovania keramických zŕn, čoho výsledkom sú mimoriadne ostré, rýchlo režúce hroty, ktoré sa rovnomerne opotrebúvajú.

S brusivami s minerálom Cubitron II zaručene dosiahnete až o 30% lepší úber materiálu a 2-3 násobnú životnosť brúsneho kotúča, alebo pásu.

 

Fíbrové kotúče 3M Cubitron II

 

Trojuholníkovo tvarované zrná sa pri brúsení kontinuálne lámu, čím tvoria ostré hroty a hrany, ktoré majú za následok rýchlejší úber pri nižšej teplote.

 

Fíbrové kotúče CubitronTM II sú vyrobené revolučnou 3M technológiou precízneho tvarovania keramických zŕn, čoho výsledkom sú mimoriadne ostré, rýchlo režúce hroty, ktoré sa rovnomerne opotrebúvajú, neprehrievajú sa a optimalizujú lámanie minerálov, čím maximalizujú životnosť kotúča.

 

 

PREVEZMITE KONTROLU NAD BRÚSENÍM A JEHO RIZIKAMI

Vibrácie, hluk, prach, zranenia? Získajte prehľad o tom ako môže brusivo znížiť riziká na pracovisku a zároveň zvýšiť produktivitu
Zistiť viac

 

Zrná s trojuholníkovým tvarom sú elektrostaticky orientované, aby vytvorili ostré hroty, každý s vlastnosťami samostatného rezacieho nástroja, ktorý preniká kovom, rovnomerne sa opotrebúva a pri každom brúsnom tlaku poskytuje mimoriadne dlhú životnosť a konzistenciu.

• Vyššia produktivita
• Väčšia výkonnosť
• Dlhšia životnosť kotúča
• Väčší komfort
• Väčšia rýchlosť brúsenia

Ideálne použitie

• Odstraňovanie zvarov
• Odstraňovanie jamiek a povrchových nedokonalostí
• Zošikmovanie
• Úprava hrán


 

Fíbrový kotúč CubitronTM II 987C pre nerezovú oceľ

Ak pracujete s materiálmi citlivými na teplo, ako je napríklad oceľ, oceníte agresívny úber kotúča, jeho dlhšiu životnosť a menší potrebný tlak na brúsku, ako pri konvenčných brúsivách. Ak ste s jedným kotúčom dosiahli dvojnásobok štandardného počtu vybrúsených dielcov, budete v pokušení vymeniť ho. Pokračujte však v brúsení. Niektorí zákazníci dosiahli až 5-násobnú životnosť. Sami vyskúšajte kotúč 987C a my Vám garantujeme, že v porovnaní s Vašimi konvenčnými brúsivami bude výkon o poznanie lepší. 

 


 

Fíbrový kotúč CubitronTM II 982C pre uhlíkovú oceľ

Máte priveľa práce na to, aby ste si mohli dovoliť vybrať kotúč , ktorý nestíha. S kotúčom 982C dostanete výrobok, ktorý brúsi rýchlejšie, vydrží dlhšie a vyžaduje menej tlaku na brúsku ako konvenčné brúsivá. Kotúč 982C pracuje ešte tvrdšie, takže vy nemusíte. 3M vám s kotúčmi CubitronTM II garantuje dosiahnutie dlhšej životnosti a väčšieho množstva opracovaných dielov bez zvýšenia brúsnej sily.

Ste pripravení na revolúciu? Ukážeme vám, že dokážete urobiť viac, ako ste si mysleli.

 

 

Prémiové brusivo 3M ™ Cubitron ™ II

a Osobné ochranné prostriedky 3M ™

  • 3M ™ Cubitron ™ 3 Fíbrové disky 1182C na čiernu oceľ

  • 3M ™ Cubitron ™ II Hookit ™ Disky 775L

  • 3M POLOMASKA 7500

    34.90 €42.62 €
  • 3M H510A-401-GU OPTIME I Slúchadlový chránič sluchu

    15,90 €24,14 €
  • 3M CUBITRON™ 3 brúsny kotúč

 

Dohodnite si testovanie brusiva

Radi vám odovzdáme naše dlhoročné skúsenosti z rôznych aplikácií, brusnych metód a testovaní brusív. V spolupráci priamo s výrobcom a aplikačnými inžiniermi 3M sme schopný navrhnúť a otestovať vhodné aplikačné riešenie pre každé pracovné podmienky a prostredie.Kontaktné údajeS čím potrebujete pomôcť?