Smart leštička: Rotačná leštička FLEX PXE

 

 

Smart riešenie pre detailing

Rotačná leštička FLEX PXE

Všade okolo nás sa dnes stretáme s rôznymi smart, inteligentnými riešeniami. Ani svet náradia nezaostáva. Flex  uvádza na trh  smart náradie určené pre široké spektrum povrchových úprav lakov. Celý systém rotačných a excentrických leštičiek je k dispozícii v klasickom elektrickom ako aj akumulátorovom  prevedení.

 

Smart leštička FLEX PXE

Inteligentná leštička vybavená dvomi typmi pohonu

„Či už ide o rýchle opravy poškodeného miesta, jemné brúsenie diskov, veľmi jemné leštenie, korekcie chýb, odstránenie alebo dokončenie leštenia bez hologramu, nová akumulátorová leštička FLEX PXE 80 je riešenie, ktoré kombinuje dokonalú manipuláciu s maximálnou flexibilitou vo všetkých týchto prácach, “vysvetľuje Oliver GnannGeiger, marketingový riaditeľ spoločnosti FLEX-Elektrowerkzeuge GmbH.

Pomocou leštičiek dokážete opracovať tie najrozmanitejšie druhy povrchov na motorových vozidlách, v letectve, laminát pri stavbe lodí a člnov, zvládne nábytok a akrylové sklo a tiež inteligentné opravy.

Spoznajte autodetailing s FLEX proformance:

 

 

LEŠTIČKA FLEX PXE zvládne všetky úlohy

 

Od brúsenia brúsnymi papiermi po dokončovanie lakových povrchov bez hologramov.  Inteligentná leštička je vybavená dvomi typmi pohonu. Vďaka beznástrojovej výmene si užívateľ behom desiatich sekúnd ľahko zvolí rotačný alebo  voľnobežný orbitálny 3 alebo 12 milimetrový  pohyb. Užívatelia z rôznych oblastí tak rýchlo dosiahnu želaný, materiálu šetrný výsledok, ktorý je zároveň efektívny. Pre rotačné aplikácie sa používajú 30mm podložky so suchým zipsom alebo samolepiace daisy hviezdicové kotúče. Ďalšou možnosťou sú 75mm podložky so suchým zipsom na leštenie a brúsenie pri voľnobežných orbitálnych aplikáciách.

Multi grip – Jednoduchá práca s perfektným účinkom

Vďaka širokému spektru plôch pre uchopenie je v akejkoľvek polohe vždy bezpečne a pohodlne používaná.

Beznástrojová výmena nástavcov

Rýchla jednoduchá výmena nástavcov pre rôzne aplikácie za 10 sekúnd

 

Hviezdicové brúsenie

S hviezdicovou brúskou môžete rýchlo a jednoducho odstrániť drobné vady a preteky v lakovaní

Leštenie

Vďaka výmene pohonu spravíte z brúsky jemnú leštičku pre odstránenie hologramov a perfektný finiš.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Vyskúšajte inteligentnú smart leštičku u nás alebo priamo vo vašej prevádzke.
ZISTIŤ VIAC

 

Dokonalý dizajn produktu

 

Prvá inteligentná leštička EC od spoločnosti FLEX na svete má bezkomutátorový motor, podporuje lepší výkon a má oveľa dlhšiu životnosť v porovnaní s  ostatnými konvenčnými nástrojmi. Spínač regulácie otáčok so zámkom zaisťuje pomalé a rýchle ovládanie a citlivý štart. Vďaka štyrom nastaveniam rýchlosti a stabilizácii rýchlosti sa prispôsobuje rôznym pracovným podmienkam. Rukoväť s mäkkým uchopením a široký gumený nárazníkový krúžok zaisťujú bezpečnú manipuláciu a ergonomický úchop. FLEX PXE 80 10.8-EC funguje s akumulátormi 2,5 / 4,0 alebo 6,0 Ah, ktoré je možné kombinovať so všetkými 10,8 V jednotkami FLEX.

Leštička je k dispozícii ako samostatná jednotka bez vybavenia alebo v dvoch variáciách setov s bohatým príslušenstvom a spojiteľná prostredníctvom Sortimo  L-BOXX® systému s vaším existujúcim zariadeným úžitkovým vozidlom.

 

Flexibilný hriadeľ k smart lešticke PXE

 

pre drobný a dokonalý detailing na ťažkodostupných miestach

 

 

 

 

Ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 35 – Jar / Leto 2020

ČÍTAŤ VIAC

 

 

 


Vybrané produkty

  • Akumulátorová leštička FLEX PXE 80 10,8-EC / 2,5 P set

    566 €
  • Akumulátorová leštička FLEX PXE 80 10,8-EC / 2,5 set

    478 €
  • Akumulátorová leštička FLEX PXE 80 10,8-EC

    263 €