Špecialista na interiérovú prácu

FEIN – špecialista na interiérovú prácu

Dnes je základom mať široký sortiment náradia v akumulátorovom prevedení. Fein sa úspešne snaží dobehnúť zaostané a škálu akumulátorového náradia, ktoré si oblúbili profesionáli aj  remeselníci neustále rozširuje. Najnovšími produtami v rade 18V náradia je ľahký a ergonomický vŕtací skrutkovač ASCM 18 QSW.

Výkonné a spoľahlivé akumulátorové náradie : FEIN používa vysokokvalitnú batériu a rozširuje sortiment akumulátorového elektrického náradia. Jedinečný na trhu: rozhranie FEIN MultiVolt umožňuje používať lítium-iónové batérie 12 až 18 V; staršie batérie s menšou kapacitou sú preto kompatibilné. Bezproblémová zmena príslušenstva: rozhranie FEIN QuickIN premení jeden nástroj na mnoho špeciálnych nástrojov. ASCM 18 QSW 4-stupňový akumulátorový vŕtací skrutkovač je novinka v rade FEIN 18 V.

Každý, kto vykonáva rekonštrukčné práce, vie, na čom naozaj záleží: výkonné a spoľahlivé elektrické náradie, ktoré môžu používať profesionáli a milovníci DIY. Akumulátorové náradie ako FEIN MultiMaster sú nevyhnutné – a FEIN stále rozširuje sortiment akumulátorových elektrických strojov. Najnovším produktom v akumulátorovej rade 18 V je ľahký a ergonomický 4-rýchlostný vŕtací skrutkovač ASCM 18 QSW.

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia.
Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
PRIHLÁSIŤ SA

 

18 V akumulátorová rada – profesionálne nástroje pre profesionálov v interiéroch

Nový akumulátorový vŕtací skrutkovač ASCM 18 QSW značky FEIN tvorí súčasť sortimentu 18V. Charakteristickou črtou vŕtacieho skrutkovača je jeho nízka hmotnosť 1,7 kg – vrátane batérie, veľmi kompaktného dizajnu a jeho tenká rukoväť. Toto je obzvlášť vhodné pre každodenné používanie odborníkmi, ktorí musia pracovať v ťažko dostupných miestach. Používatelia potrebujú rôzne rýchlosti v závislosti od aplikácie. Takže FEIN vybavil vŕtaci skrutkovač so 4-stupňovou pevnou kovovou prevodovkou. Dosahuje rýchlosť až 2500 otáčok za minútu a poskytuje optimálne rýchlosti na vŕtanie a skrutkovanie rôznych materiálov.

 

Thomas Blank, ktorý pracuje v oblasti riadenia produktov spoločnosti FEIN a ktorého zodpovednosť zahŕňa akumulátorovú technológiu, hovorí:
” Vďaka rozhraniu FEIN MultiVolt môžu používatelia používať rovnakú batériu na ovládanie rôznych elektrických strojov – jedinečná vlastnosť na trhu. V dôsledku toho je možné akumulátorové náradie s rozhraním MultiVolt ovládať so všetkými lítium-iónovými batériami FEIN 12 až 18 V. Okrem toho sú kompatibilné so staršími batériami, ktoré majú nižšiu kapacitu. “Toto je veľmi praktický systém.” Thomas Blank hovorí: “Aj keď nemáte nabitú batériu, môžete pokračovať v práci s batériou 12 V, napríklad”.

 

Široký sortiment QuickIN hláv, nekonečné možnosti úloh

Pomocou rozhrania QuickIN môže byť akumulatorový vŕtací skrutkovač FEIN konvertovaný na požadovanú úlohu bez použitia ďalších strojov. Spolu s príslušenstvom robí stroj skutočným špecialistom. Treba spomenúť skľučovadlo SKE, automaticky upínacie skľučovadlo od firmy Röhm, ktoré zabraňuje skĺznutiu vrtákov a bitov. Dokonca aj pri opačnom chodu skľučovadlo zostáva spoľahlivo zatvorené. Ďalšou novinkou je rezanie závitov, ktorá sa môže jednoducho zameniť bez použitia nástrojov.. Ďalším novým produktom, ktorý umožňuje používateľom pracovať za rohom, dokonca aj v tesných priestoroch, je kovová uhlová hlava.

3 – ročná záruka FEIN plus

Rovnako ako u všetkých produktov FEIN, zákazníci môžu zaregistrovať akumulátorový vŕtací skrutkovač FEIN ASCM 18 QSW pre trojročnú záruku FEIN PLUS. Vŕtací skurtkovač ASCM 18 QSW nie je dostupný len vo verzii s batériami, ale taktiež sa dá zakúpiť ako čistý stroj bez batérií. Od septembra 2018 je akumulátorový vŕtací skrutkovač FEIN ASCM 18 QSW k dispozícii aj ako set s príslušenstvom. Spolu s novým ASCM 18 QSW tento set obsahuje dve batérie 2,5 Ah, rýchlo nabíjačku ALG 50, rýchloupínacie skľučovadlo QuickIN (120Nm), uhlová hlava QuickIN, držiak bitov QuickIN, sponu na opasok, kufor.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Vyskúšajte akumulátorové náradie FEIN vo vlastnej prevádzke na materiáli, ktorý používate a zistite koľko času ušetríte.
VIAC INFO