Spolupráca FEIN AmpShare L- BOXX

 

Strategické rozhodnutia

 

mnoho slubných noviek môžeme v najbližšej dobe očakávať od profesionálnej značky FEIN. Kooperácia s kompatibilným systémom AMSHARE a L-BOXX umožní spoločnosti zameriavať sa na osväčšené riešenia a aplikácie pre priemyslené a remeselné prevádzky, na ktorých si v minulosti značka zakladala.

 

AMPShare 1 batéria 200 strojov 25 značiek

Traja špičkoví výrobcovia náradia, BOSCH, FEIN a ROTHENBERGER založili novú akumulátorovú alianciu AMPshare. Jej poslaním je zjednotiť používanie rovnakých akumulátorov pre oveľa viac strojov, ako bolo doteraz obvyklé. Jeden batériový systém pre viacero značiek ponúka pre remeselníka väčšie využitie, flexibilitu, úsporu času a nákladov. AMPShare je krátko po predstavení kompatibilný s 200 strojmi a 25 značkami a do konca roka sľubujú viac než 300 kompatibilných strojov.

Nová batériová aliancia si zakladá na poprednej technológii 18-voltového systému, čo prináša i ďalšie výhody. Jedinečná technológia Cool Pack predlžuje životnosť batérie o 135%, zároveň umožňuje dlhšiu prevádzkovú dobu. Nové batérie Pro Core sú najrýchlejšie nabíjateľné na trhu, napríklad 18V 4,0 Ah batériu nabijete na 50% iba za 9 minút (na 80% za 32 minút)

FEIN nový štandard balenia L-BOXX

Podobnej myšlienky, kompatibility s viacerými výrobcami, prichádza FEIN aj pri skladovaní. Majiteľov náradia poteší, že vďaka systému skladovania L-BOXX ich nové náradie perfektne zapadne do ekosystému zariadeného vozidla SORTIMO. Nové rozhranie batérií AMP SHARE s novým systémom skladovania v L-BOXX predstavuje FEIN po prvý krát na nových modeloch obľúbeného multifunkčného náradia FEIN MULTIMASTER 500, 700 a 700 1.7.

 

Nové modely multifunkčného náradia FEIN MULTIMASTER AMPSHARE 500, 700 a 700 1.7

 

 

Uhlové brúsky CG pre náročné použitie

Robustné a výkonné

 

Ďalšou významnou novinkou v sortimente FEIN sú robustné výkonné uhlové brúsky CG. Všetkých 5 modelov s výkonom 1 000 W až 1 700W je konštruovaných pre náročné nepretržité používanie v kovoobrábacích firmách. Vyznačujú sa dlhou životnosťou aj vďaka ochrane proti preťaženiu, priamemu chladeniu motora, či dlhej životnosti uhlíkov. Bezpečnosť zaručuje ochrana proti reštartu a mäkký štart. Robustnosť a ergonomický dizajn ich predurčujú stať sa spoľahlivým riešením v tých najnáročnejších podmienkach. Pre priemyselné obrábanie, ktoré každodenne spracováva širokú škálu materiálov nehrdzavejúcej ocele, čiernej ocele alebo liatiny, FEIN prináša modely s flexibilne nastaviteľnými otáčkami. Umožnia pracovať jednej brúske s rôznymi brusivami a materiálmi.

 

   

 

Výkonná a jednoduchá magnetická vŕtačka

70 000 otvorov / 400 hodín / 32mm

 

Mnohí zákazníci musia so strojmi pokryť širokú škálu aplikácií a preto sú ochotní investovať do drahšieho a všestranného jadrového vŕtacieho stroja. Zároveň sú tu však aj užívatelia, ktorí využívajú pri svojej práci výlučne jadrové vŕtanie, napríklad pri vŕtaní oceľových konštrukcií.
Na tento účel je tu jednoduchý ekonomický variant korunkovej magnetickej vŕtačky s 1 rýchlosťou.
Magnetické vŕtačky KBE 32 a KBE 32 QW vŕtajú do priemeru 32 mm, s výkonom 1200W. Sú jedinečné svojou kvalitou, životnosťou a pomerom cena a výkon. Extrémne odolná konštrukcia zvládne až 70 000 vrtov. Stabilný stroj odoláva drsným podmienkam na oceľovej konštrukcii, je vyrobený z tlakovoliateho hliníka. Všetky komponenty sú navrhnuté tak, aby boli mimoriadne odolné. Sú veľmi bezpečné a jednoduché na obsluhu aj v stiesnených priestoroch.

    

 

Podrobnosti o ďalších vynovených modeloch FEIN ako

Najmenšia kompaktná korunková vŕtačka KBC 36

Novinky v korunkovom vŕtaní - FEIN - Technia Nové Zámky

Dobre známa brúska na rúry RS 17-70 E

Presné vypínacie akumulátorové skrutkovače AccuTEC

nájdete v LETÁKU  TOP DEAL 2022 alebo u od svojho obchodného zástupcu.

Všetky novinky sú samozrejme k dispozícii na predvedenie, priamo u vás vo vašej prevádzke.

 

LETÁK TOP DEAL - FEIN TOOL TIPS

Nájdite viac noviniek a akciových produktov priemyselného náradia FEIN
STIAHNUŤ

 

Presvedčte sa výkonoch nerezového programu FEIN.

Využite naše 25 ročné skúsenosti s opracovaním nereze a dohodnite si predvedenie priamo u vás. Pomôžeme vám násť správne riešenie.
VIAC INFO

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 40 – Jeseň / Zima 2022

ČÍTAŤ VIAC

 


Vybrané produkty

 • Meracie pásmo SOLA

 • Laserový diaľkomer SOLA

 • ProClick Štartovací set

 • ProClick Opasok na náradie S, L=100cm

 • MULTIMASTER FMM 500 PLUS

 • 3M-9310+ RESPIRÁTOR AURA FFP1

 • JSP Respirátor FFP2

 • REGÁLOVÝ SYSTÉM SORTIMO DO VEĽKÉHO VOZIDLA

 • REGÁLOVÝ SYSTÉM SROTIMO DO STREDNÉHO VOZIDLA

 • REGÁLOVÝ SYSTÉM SORTIMO SR5 DO MALÉHO VOZIDLA

 • Detský slúchadlový chránič sluchu 3M PELTOR KID

 • 3M H510A-401-GU OPTIME I Slúchadlový chránič sluchu

 • 3M CUBITRON™ II rezne kotúče

 • SORTIMO sCONTAINER mobilný sklad

 • Akumulátorová vŕtačka FLEX DD 4G 18.0-EC/5.0 SET

 • MULTIFUNKČNÉ NÁRADIE MULTIMASTER TOP

 • AKU VŔTACÍ SKRUTKOVAČ FEIN ASCM 12 Q SELECT

 • Sada nástrčných kľúčov BAHCO BH0125203

 • Sada kľúčov GEDORE 1/4″3/8″1/2″,172 dielna

 • Upínací systém na rebrík RHINO SAFE CLAMP