Zrýchlite a zefektívnite zásobovanie – Výdajné automaty VENDItech

 

Zrýchlite a zefektívnite zásobovanie

Priemyslené výdajné automaty VENDItech

Inovatívne riešenia v priemysle 4.0

Čoraz viac podnikov zrýchľuje a nákladovo zefektívňuje svoje pracovné postupy rozšírením skladového zásobovania o výdajné automaty.
Vďaka modernej rodine priemyselných skladovacích systémov znížite náklady, odbremeníte personál od administratívnej záťaže a zároveň máte zásoby dostupné kontrolovaným spôsobom 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Znižovanie nákladov

 

Vo výrobných podnikoch neustále čelíme výzve, ako znížiť náklady bez toho, aby sme riskovali dodržiavanie predpisov v oblasti BOZP. Okrem výberu osobných ochranných pracovných prostriedkov je nevyhnutný aj dobre navrhnutý systém zásobovania a nepretržité monitorovanie skladu.

Inovácie, efektivita, znižovanie nákladov sú princípy, na ktorých sa zakladá ponuka skladových a výdajných automatov, od manipulácie s drobným režijným materiálom až po prenájom zariadení s vysokou hodnotou. Výdajné automaty sú vhodné na vydávanie náradia v najrôznejších oblastiach, napríklad výdaj ochranných pracovných prostriedkov (rukavice, ochranné okuliare, respirátory, prilby), výrobných nástrojov (vrtáky, rezné kotúče, obrábacie nástroje, spreje), kancelárskych potrieb, spojovacieho materiálu, šablón, prípravkov, náradia alebo akéhokoľvek iného spotrebného materiálu vieme realizovať nákladovo a časovo efektívnym spôsobom.

 

 

 

Sledovanie zásob

Majte aktuálny prehľad o stave položiek vo vašich výdajných automatoch, môžete si nastaviť minimálnu úroveň zásob a automaticky byť informovaný o ich poklese pod limit. Vďaka čomu viete zabezpečiť, vy alebo v prípade outsorcovania logistiky váš dodávateľ, plynulé zásobovanie.  Spotrebu výrobkov viete sledovať dennými, týždennými a mesačnými súhrnnými správami.

Kompletný sortiment výrobkov pokrýva integrovaný softvér, ktorý dokáže paralelne spravovať jeden alebo viac výdajných automatov rôznych typov. Systém zabezpečuje zdieľanie údajov medzi strojmi v malých balíkoch, čo umožňuje takmer okamžitú aktualizáciu údajov. Softvér StockAdmin dokáže spolupracovať so systémom riadenia podniku

Široká škála riešení VENDItech

             

 

 

Najmenším členom sortimentu je softvér VENDItech TERMINAL so softvérom StockADMIN na riadenie skladu s dotykovou obrazovkou. Zatiaľ čo skladník vydáva požadované výrobky, terminál sa stará o administratívne úlohy. Najobľúbenejším členom je špirálový výdajný automat VENDItech StockMAT, ktorý môže byť okrem výdaja produktov vybavený aj  inovovanou vratnou jednotkou. Pre elminináciu strát tovaru a lepšiu dosledovanie je vratný kôš vybavený kamerou a senzorom pádu. Nový výrobok výdajné zariadenie vydá len vtedy, ak bol použitý výrobok vyradený. Do sortimentu pribudli nové modulárne boxové stĺpy VENDItech StockBOX, slúžia ako požičovňa pre väčšie zariadenia, ktoré na konci smeny potrebujete vrátiť. V prípade poškodenia požičaného zariadenia môže užívateľ nahlásiť poruchu stroja, čím zablokuje poškodený prostriedok a informuje pracovníkov údržby. Boxy možno vybaviť aj nabíjacími bodmi pre nabíjanie akumulátorov. Ďalšou novinkou je výdajné automatizované riešenie s váhou na podávanie a sledovanie voľne ložených výrobkov ako sú podložky, skrutky a nity ktoré sa vyzdvihujú a vydávajú presne odvážené prostredníctvom automatického manipulátora. Najpraktickejšími členmi sortimentu sú paternostery, ktoré umožňujú zaťaženie až do 500 kg na zásobník. K dispozícii sú dve verzie. V prípade verzie VENDIitech DispoMat Standard umožňujú prístup prístup k celému obsahu zásobníka, zatiaľ čo verzia VENDItech DispoMat Sekcie sa otvára len v požadovanej časti.

 

IŠPIRUJTE SA RIEŠENIAMI PRE EFEKTÍVNE SKLADOVACIE SYSTÉMY

Stiahnite si katalog výdajných automatov VENDITECH
STIAHNUŤ

 

PRIEMYSELNE VÝDAJNÉ AUTOMATY A SKLADOVACIE SYSTÉMY

Zistite viac o efektívnom skladovaní a výdaji materiálu VENDITECH
ZISTIŤ VIAC

 

Riešenie na mieru – priemyselné výdajné automaty VENDITECH®

  • VENDItech® Vratná jednotka k výdajnému automatu

  • VENDItech® Paternosterový výdajný automat DispoMAT

  • VENDItech® Boxový výdajný automat StockBOX

  • VENDItech® terminál

  • VENDItech® Priemyselný výdajný automat StockMAT

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 41 – Jar / Leto 2023

ČÍTAŤ VIAC

 

Zadarmo vám predstavíme možnosti výdajných automatov a vypracujeme vám analýzu úspor

V Nových Zámkoch alebo kdekoľvek na Slovensku

Kontaktné údaje

Miesto predvedenia

V kratke popíšte s čím potrebujete pomôcť?