Prenájom brúsok FLEX

FLEX je vo svete elektrického náradia známy ako vynálezca uhlovej brúsky. Právom preto tento názov zľudovel a stal sa synonymom pre celú kategóriu uhlových brúsok, bez ohľadu na výrobcu.

Je už samozrejmosťou, že FLEX  je dlhodobo známy vysokou kvalitou a výdržou brúsok, nasadených pri najrozmanitejších prácach. Menej známe však je, že, spoločnosť FLEX v rámci rozširovania  služieb ako jedna z mála spoločností na slovenskom trhu ponúka dlhodobý prenájom uhlových brúsok.  Ide o model, ktorý si klienti úspešne odskúšali a dnes opakovane pokračujú v takejto forme obstarania.

V ponuke na prenájom sú elektrické brúsky pre priemery kotúčov 115,125, 150, 180 a 230mm rôznych výkonov (od 900W do 2600W) a prevedení (s reguláciou otáčok, bez regulácie, s brzdou), takisto aj brúska pre opracovanie nerezovej ocele (INOX).

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE PROFESIONÁLNEHO NÁRADIA FLEX

Potrebujete otestovať náradie, či zariadenie s materiálmi, ktoré používate? Pomôžeme vám násť správne riešenie priamo vo vašej prevádzke.
VIAC INFO

 

V čom spočívajú výhody prenájmu FLEX?

 

Podobne ako pri operatívnom leasingu vozidiel, klient presne vie, aké  náklady bude mať na  celoročnú prevádzku uhlových brúsok.  Takto si vie v rozpočte vyhradiť presnú sumu a vie aj kalkulovať svoje fixné mesačné náklady.  V prenájme strojov je zahrnutá kompletná starostlivosť, zahrňujúca  pravidelné kontroly a servis strojov počas celého roka.  Jej obsahom je základná kontrola stroja a jeho vyčistenie,  odstránenie vzniknutých porúch, výmena opotrebovaných súčiastok stroja (uhlíky, káble, ložiská …) a nakoniec skúška izolačného stavu stroja, elektrorevízia.

V extra balíku služieb je možné si dohodnúť  poskytnutie náhradného stroja počas pravidelného servisu.

 

PREVEZMITE KONTROLU NAD BRÚSENÍM A JEHO RIZIKAMI

Vibrácie, hluk, prach, zranenia? Získajte prehľad o tom ako môže brusivo znížiť riziká na pracovisku a zároveň zvýšiť produktivitu
Zistiť viac

 

„Veľa času sme stratili čakaním na opravy brúsok, často sme rýchlo museli kúpiť náhradnú brúsku aby sme vedeli dodržať termíny. Garancia mať k dispozícii funkčné brúsky 7dní v týždni/24 je pre nás najdôležitejšia. Navyše keď som si zrátal koľko ma vyšli všetky opravy brúsok za posledné dva roky, prenájom je pre mňa to najvýhodnejšie riešenie. “ vysvetľuje majiteľ nerezovej výroby na strednom Slovensku.

Ak vás táto moderná forma financovania bez skrytých rizík zaujala, stačí si dohodnúť stretnutie, na ktorom sa upresnia vaše požiadavky a vypracuje sa finančný kalendár .

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia. Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
VIAC INFO

 

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 37 – Jar / Leto 2021

ČÍTAŤ VIAC

 


Vybrané modely produktov FLEX

 

 • Akumulátorová leštička FLEX PXE 80 10,8-EC / 2,5 P set

  566 €
 • Akumulátorová vŕtačka FLEX DD 4G 18.0-EC/5.0 SET

  574 €
 • Akumulátorová vŕtačka DD 4G 18.0-EC/5.0 bez batérie

  310,80 €
 • Akumulátorový skrutkovač FLEX v L-BOXX kufríku

  266,80 €