Prenájom brúsok FLEX

FLEX je vo svete elektrického náradia známy ako vynálezca uhlovej brúsky. Právom preto tento názov zľudovel a stal sa synonymom pre celú kategóriu uhlových brúsok, bez ohľadu na výrobcu.

Je už samozrejmosťou, že FLEX  je dlhodobo známy vysokou kvalitou a výdržou brúsok, nasadených pri najrozmanitejších prácach. Menej známe však je, že, spoločnosť FLEX v rámci rozširovania  služieb ako jedna z mála spoločností na slovenskom trhu ponúka dlhodobý prenájom uhlových brúsok.  Ide o model, ktorý si klienti úspešne odskúšali a dnes opakovane pokračujú v takejto forme obstarania.

V ponuke na prenájom sú elektrické brúsky pre priemery kotúčov 115,125, 150, 180 a 230mm rôznych výkonov (od 900W do 2600W) a prevedení (s reguláciou otáčok, bez regulácie, s brzdou), takisto aj brúska pre opracovanie nerezovej ocele (INOX).

 

PREVEZMITE KONTROLU NAD BRÚSENÍM A JEHO RIZIKAMI

Vibrácie, hluk, prach, zranenia? Získajte prehľad o tom ako môže brusivo znížiť riziká na pracovisku a zároveň zvýšiť produktivitu
Zistiť viac

 

V čom spočívajú výhody prenájmu FLEX?

 

Podobne ako pri operatívnom leasingu vozidiel, klient presne vie, aké  náklady bude mať na  celoročnú prevádzku uhlových brúsok.  Takto si vie v rozpočte vyhradiť presnú sumu a vie aj kalkulovať svoje fixné mesačné náklady.  V prenájme strojov je zahrnutá kompletná starostlivosť, zahrňujúca  pravidelné kontroly a servis strojov počas celého roka.  Jej obsahom je základná kontrola stroja a jeho vyčistenie,  odstránenie vzniknutých porúch, výmena opotrebovaných súčiastok stroja (uhlíky, káble, ložiská …) a nakoniec skúška izolačného stavu stroja, elektrorevízia.

V extra balíku služieb je možné si dohodnúť  poskytnutie náhradného stroja počas pravidelného servisu.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE PROFESIONÁLNEHO NÁRADIA FLEX

Potrebujete otestovať náradie, či zariadenie s materiálmi, ktoré používate? Pomôžeme vám násť správne riešenie priamo vo vašej prevádzke.
VIAC INFO

 

„Veľa času sme stratili čakaním na opravy brúsok, často sme rýchlo museli kúpiť náhradnú brúsku aby sme vedeli dodržať termíny. Garancia mať k dispozícii funkčné brúsky 7dní v týždni/24 je pre nás najdôležitejšia. Navyše keď som si zrátal koľko ma vyšli všetky opravy brúsok za posledné dva roky, prenájom je pre mňa to najvýhodnejšie riešenie. “ vysvetľuje majiteľ nerezovej výroby na strednom Slovensku.

Ak vás táto moderná forma financovania bez skrytých rizík zaujala, stačí si dohodnúť stretnutie, na ktorom sa upresnia vaše požiadavky a vypracuje sa finančný kalendár .

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia. Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
VIAC INFO

 

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 37 – Jar / Leto 2021

ČÍTAŤ VIAC

 


Vybrané modely produktov FLEX

 

 • Akumulátorová leštička PXE 80 10,8-EC / 2,5 P set

  514,80 €
 • Akumulátorová vŕtačka DD 4G 18.0-EC/5.0 SET

  550,80 €
 • Akumulátorová vŕtačka DD 4G 18.0-EC/5.0 bez batérie

  358,56 €
 • Akumulátorový skrutkovač FLEX v L-BOXX kufríku

  214,80 €