Najvyšší štandard od EJENDALS

 

Prémiová pracovná obuv a rukavice

Chránime ruky a nohy

 

Ejendals je švédska spoločnosť, ktorú v roku 1949 založil Valfrid Ejendal v Leksand. Ejendals sa už celé generácie špecializuje na vývoj, výrobu a marketing vysoko kvalitných výrobkov na ochranu rúk a nôh.

 

Produkty prémiovej kvality pomáhajú vytvárať bezpečnejší každodenný život na desiatkach tisíc pracovísk po celom svete. Hlboké pochopenie bezpečnosti sa investuje do výrobkov ktoré ovplyvňujú životy po celom svete.
Ich cieľom je umožniť pohyb bezpečnostných inovácií pre zlepšenie ľudí a planéty.
S víziou nulového poranenia rúk a nôh v prospech zamestnanca a spoločnosti predáva kompletný bezpečnostný koncept. Cieľom je znížiť počet nehôd prostredníctvom vzdelávania, bezpečnostných inšpekcií a kvalitných výrobkov.

 

ONLINE B2B SHOP shop.technia.sk pre firmy a podnikateľov

Vstúpte do vášho privátneho B2B. Zjednodušte svoje nakupovanie, majte prehľad o svojich cenách a nakupujte online
VSTÚPIŤ

 

Bezpečnostné rukavice TEGERA ®

Vďaka hlbokému porozumeniu materiálov a ergonómie premeníme funkčnú technológiu rukavíc na vedu vytvorením rady inovatívnych rukavíc, ktoré sa skvele nosia, ponúkajú lepšiu ochranu a čo je najdôležitejšie, po bezpečnom pracovnom dni pošlú viac ľudí bezpečne domov.

 

Bezpečnostná obuv JALAS ®

Bezpečnostná obuv JALAS ® si zachováva najvyššiu kvalitu, pohodlie a bezpečnosť – prvky, ktoré sú pre nás charakteristickým znakom už od roku 1916. Príbeh JALAS ® sa začal v dedine Jokipii vo Fínsku, ktorá je dodnes hrdým domovom dizajnu, vývoja a výroby.

 

    

 

Potrebujete poradiť s komplexným skladovým alebo materiálovým manažmentom?

Máme pre vás riešenia pre inteligentné skladovanie a logistiku.

Nenašli ste to, čo hľadáte?

Napíšte nám. Okrem produktov v katalógu máme v ponuke viac ako 100 000 položiek.

 

Kontaktný formulárKontaktné údaje
Priestor pre vašu správu*