Respirátory 3M tretej generácie

Ochrana dýchania pri práci 3M™ Aura™ 9300+Gen3

Koncom roka 2018 spoločnosť 3M predstavila nový model časticového respirátora Aura 9300+. V poradí už tretia generácia filtračných polomasiek Aura kladie nekompromisný dôraz na bezpečnosť, je príjemnejšia na nosenie a lepšie sa v nej dýcha.

 

Respirátory na ochranu zdravia pri práci

Prečítajte si aký je rozdiel medz FFP2 a KN 95, prečo si kúpiť kvalitný respirátor.

VIAC INFO

 

Ľudia, ktorí pracujú v prašnom prostredí, by mali používať respirátor automaticky. Dýchacie cesty je ale treba chrániť aj v čistých laboratóriách, kde nie je nebezpečenstvo mikročastíc na prvý pohľad vidieť. Technologická spoločnosť 3M preto vyvinula nový model populárnej filtračnej polomasky Aura, ktorá síce kladie dôraz hlavne na bezpečnosť, ale užívatelia sa môžu spoľahnúť aj na komfortné nosenie. Vďaka Pokročilému Filtračnému Médiu Electret (AEM) a väčšiemu výdychovému ventilu, ktorý sa pri výdychu ešte ľahšie otvára a ostáva otvorený dlhšie, je nosenie respirátora ešte pohodlnejšie.

 

„Jednou z hlavných výhod novej generácie filtračných polomasiek 3M z radu 9300 je konštrukcia zložená z troch panelov a hladkej vnútornej výstelky. Maska sa pohodlne nosí a umožňuje ľahkú komunikáciu s okolím. Vhodná je preto aj pre dlhšiu prácu,“ doplnil Jan Pavliš, Senior aplikačný inžinier zo spoločnosti 3M.

 

Vďaka 3-panelovému plochému dizajnu sa respirátor prispôsobí širokej škále tvárí pracovníkov. Horný panel s nízkym profilom, zakrivený podľa obrysu nosa a očí, nebráni vo výhľade, je kompatibilný s okuliarmi 3M a jeho reliéfny povrch znižuje ich zahmlievanie. Mäkká vnútorná pena na nos a hladká vnútorná výstelka zaručujú, že maska netlačí ani pri dlhodobom používaní. Vybavená je tiež odolnými flexibilnými upínacími remienkami. Tie respirátor držia pevne a bezpečne na tvári, ale zároveň netlačia na hlave a na krku a sú pohodlné na nosenie. Ich rôzna farebnosť určuje, akú mieru ochrany daný respirátor poskytuje: žltá pre FFP1, modrá pre FFP2 a červená pre FFP3.

 

  • 3M 9322+GEN3 RESPIRÁTOR AURA

    2,43 €3,95 €
  • 9320+GEN3 RESPIRÁTOR AURA

    1,75 €2,45 €
  • 9312+GEN3 RESPIRÁTOR AURA

    1,98 €2,88 €

 

ROZHOVOR S VYNÁLEZCOM

Prečítajte si viac o pokročilej technológii vo vnútri jednorazového respirátora radu 3M™ Aura™ 9300+Gen3 od Chrisa Hendersona
ČÍTAŤ VIAC

 

Nová generácia masiek Aura tiež vyniká novým Cool Flow™

Komfortným výdychovým ventilom, ktorý citlivejšie reaguje na výdychy a zostáva dlhšie otvorený. Zlepšená termoregulácia v maske zvyšuje používateľský komfort a umožňuje respirátor použiť aj vo vlhkých prostrediach s vyššou teplotou alebo pri fyzicky náročných prácach. Lepšie prúdenie vzduchu do respirátora je zabezpečené cez Pokročilé Filtračné Médium Electret (AEM), ktoré poskytuje rovnaký stupeň ochrany pri využití menšieho počtu vlákien. V porovnaní s ostatnými respirátormi je teda dýchanie pri využití technológie AEM oveľa ľahšie.

 

Vyskúšajte si chladnejšie dýchanie s novými časticovými respirátormi radu 3M™ Aura™ 9300+Gen3.

Nízky odpor pri dýchaní a menej tepla vo vnútri masky sú výsledkom pokročilého filtračného média Electret spoločnosti 3M a nového 3M™ Cool Flow™ komfortného výdychového ventilu, ktorý pri výdychu umožňuje uniknúť väčšiemu množstvu zohriateho vzduchu.

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia.
Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
PRIHLÁSIŤ SA

 

Nie ste si istý či používate originálny 3M respirátor alebo napodobneninu?

Ochrana ľudí je najvyššia priorita. Chráňte svojich ľudí, svoju povesť a svoju spoločnosť.

 

Vačšina napodobnenín nebola testovaná ani certifikovaná a nedá sa zaručiť, že budú fungovať podľa prísľubov. Môže to spôsobiť vážne zdravotné riziká. Originálne 3M produkty poskytujú pravú ochranu. Toto je jednoduchý spôsob overenia pravosti vašich produktov 3M.

UISTITE SA, ŽE POUŽÍVATE ORIGINÁL 3M RESPIRÁTOR

Otestujte si originalitu vášho 3M produktu
PREJSŤ NA TEST

Postupujte podľa procesu overovania originality 3M Safe Guard™.

Nájdite kódy

Na spodnej strane krabice s produktmi, hneď pod čiarovým kódom, uvidíte 10-miestny bezpečnostný kód a 6-miestny kód šarže.

Vložte kódy

Oba kódy vložte sem. Zelená fajka znamená, že produkt je originálny. Žltý alebo červený symbol znamená, že váš produkt môže byt napodobenina.

Označte balenie ako overené

Napíšte na balenie iniciály a dátum, aby vaši zamestnanci vedeli, že sú chránení originálnym produktom od 3M.