Veda 3M. Aplikovaná na život.™

Inovácia je základom prosperity 3M. Venuje pozornosť svojim zákazníkom, ich potrebám a požiadavkám, a každý rok uvádza na trh viac ako 500 nových výrobkov. Výskumné a vývojové oddelenie pracuje na základe viac ako 30 technologických platforiem, na ktoré má vlastnícke práva, od prvých inovácií v oblasti lepidiel a brúsnych materiálov, až po oblasť mikroreplikácií.

 

Filozofiou 3M je neustála inovácia a orientácia na zákazníka, základom snahy 3M je stať sa hlavným dodávateľom na každom trhu, kde pôsobí.

Výrobky 3M sa ponúkajú napríklad pod značkami Scotch®, Post-it®, 3M™ Spofaplast®, FUTURO™, VHB™, Dual Lock™, Scotch-Brite™, Trizact™, Cubitron™, Bumpon™, 3M™ Novec™, Dyneon™, Thinsulate™, Ceradyne®, Peltor™, Speedglas™ a ďalšími.

 

ONLINE B2B SHOP shop.technia.sk pre firmy a podnikateľov

Vstúpte do vášho privátneho B2B. Zjednodušte svoje nakupovanie, majte prehľad o svojich cenách a nakupujte online
VSTÚPIŤ

 

O spoločnosti 3M –  je popredná globálna technologická spoločnosť so sídlom v St. Paul v USA. Už dlhšie ako 100 rokov vyvíja inovatívne výrobky a riešenia pre priemysel, energetiku a telekomunikácie, bezpečnosť a zabezpečenie, zdravotníctvo, kanceláriu a domácnosť. Diverzifikované portfólio 3M zahŕňa vyše 50 tisíc výrobkov. Všetky výrobky spája jedna vlastnosť – v danom odvetví predstavujú inovatívne riešenie, ktoré okrem dômyselnosti a efektivity podporuje udržateľnosť, bezpečnosť a zdravie ľudí.

3M Slovensko, s.r.o. – pôsobí ako výhradné zastúpenie spoločnosti 3M na slovenskom trhu. Radí sa medzi najvýznamnejších partnerov slovenského priemyslu, zdravotníctva, školstva a vedy. Silu a obľubu značky 3M potvrdzuje ocenenie Business Superbrands 2015 v Slovenskej republike. V každej oblasti činnosti 3M nadväzuje na 100 rokov pôsobenia v oblasti inovácií.

 

Naším hlavným smerovaním je ponúkať a implementovať produkty 3M používané v priemysle, preto sa zameriavame hlavne na produkty z divízii:

  • 3M Brúsivá a brúsne systémy

  • 3M Produkty pre automobilový priemysel

  • 3M Osobné ochranné pracovné prostriedky

  • 3M Čistenie a bezpečnosť na pracovisku

  • 3M Priemyselná lepidlá a lepiace pásky


3M SCOTCH-BRITE

Uľahčite si náročné úlohy s netkaným brusivom. Odolné voči zaťaženiu, dosahuje jednotnú povrchovú úpravu bez poškodenia materiálu

VIAC INFO

3M CUBITRON

Revolučné brúsne zrno, ktoré vďaka tvarovaniu svojho zrna dokáže skrátiť brúsne cykly až o polovicu, dlhšia životnosť a precízne brúsenie

VIAC INFO

BEZPRAŠNÉ BRÚSENIE

Predstavte si pracovný priestor, ktorý je čistejší, prakticky bez prachu. S brusivom na mriežke 3M Xtract je to odteraz možné kdekoľvek

VIAC INFO

 

SPRIEVODCA PRE OBRÁBANIE KOVOV

3M riešenia na mieru. Stiahnite si sprievodcu výberom produktov pre opracovanie kovov.
Zistiť viac

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Pomôžeme vám pri rozhodovaní a určovaní správnej ochrany dýchania
VIAC INFO

 

Potrebujete zautomatizovať kompexne skladé alebo materiálové hospodárstvo?

Máme pre vás riešenie výdajné automaty – inteligentné skladovanie a logistiku.

Nenašli ste to, čo hľadáte?

Napíšte nám. Okrem produktov v katalógu máme v ponuke viac ako 100 000 položiek.

Kontaktný formulárKontaktné údaje
Priestor pre vašu správu*