Veda 3M. Aplikovaná na život.™

Inovácia je základom prosperity 3M. Venuje pozornosť svojim zákazníkom, ich potrebám a požiadavkám, a každý rok uvádza na trh viac ako 500 nových výrobkov. Výskumné a vývojové oddelenie pracuje na základe viac ako 30 technologických platforiem, na ktoré má vlastnícke práva, od prvých inovácií v oblasti lepidiel a brúsnych materiálov, až po oblasť mikroreplikácií. Filozofiou 3M je neustála inovácia a orientácia na zákazníka, základom snahy 3M je stať sa hlavným dodávateľom na každom trhu, kde pôsobí.

O spoločnosti 3M –  je popredná globálna technologická spoločnosť so sídlom v St. Paul v USA. Už dlhšie ako 100 rokov vyvíja inovatívne výrobky a riešenia pre priemysel, energetiku a telekomunikácie, bezpečnosť a zabezpečenie, zdravotníctvo, kanceláriu a domácnosť. Diverzifikované portfólio 3M zahŕňa vyše 50 tisíc výrobkov. Všetky výrobky spája jedna vlastnosť – v danom odvetví predstavujú inovatívne riešenie, ktoré okrem dômyselnosti a efektivity podporuje udržateľnosť, bezpečnosť a zdravie ľudí. Výrobky 3M sa ponúkajú napríklad pod značkami Scotch®, Post-it®, 3M™ Spofaplast®, FUTURO™, VHB™, Dual Lock™, Scotch-Brite™, Trizact™, Cubitron™, Bumpon™, 3M™ Novec™, Dyneon™, Thinsulate™, Ceradyne®, Peltor™, Speedglas™ a ďalšími.

3M Slovensko, s.r.o. – pôsobí ako výhradné zastúpenie spoločnosti 3M na slovenskom trhu. Radí sa medzi najvýznamnejších partnerov slovenského priemyslu, zdravotníctva, školstva a vedy. Silu a obľubu značky 3M potvrdzuje ocenenie Business Superbrands 2015 v Slovenskej republike. V každej oblasti činnosti 3M nadväzuje na 100 rokov pôsobenia v oblasti inovácií.

Naším hlavným smerovaním je ponúkať a implementovať produkty 3M používané v priemysle preto sa zameriavame hlavne na produkty z divízii:

  • 3M Brúsivá a brúsne systémy

  • 3M Produkty pre automobilový priemysel

  • 3M Osobné ochranné pracovné prostriedky

  • 3M Čistenie a bezpečnosť na pracovisku

  • 3M Priemyselná lepidlá a lepiace pásky